Tõlkebüroost

Tõlkebüroo A&A Lingua OÜ on usaldusväärne tõlkepartner aastast 1999. Pakume kvaliteetset tõlke- ja toimetamisteenust riigiasutustele, ettevõtetele ja eraisikutele, kes nõuavad korrektset ja professionaalset tekstikäsitlemist.

Tänu esinduslikule tõlkijate ja toimetajate ringile suudame tõlkida paljudest keeltest – üle 30 keelepaari. Meie eri valdkondadele keskenduvaid tõlkijaid toetab ka lai erialakonsultantide võrgustik ning toimetamine tagab tõlgete ühtluse.

Arvestame iga tellija eripära ja soovidega, et klient saaks muretult pühenduda oma tööle ja usaldada tõlkimise meie kätesse. Teame, kui tähtis on usaldus, ja seetõttu peame alati kinni tähtaegadest ning tagame info konfidentsiaalsuse.

A&A Lingua on Eesti Tõlkebüroode Liidu (ETBL) asutajaliige ja juhindub oma tegevuses ETBLi kinnitatud tõlketeenuse osutamise tüüptingimustest, eetikakoodeksist ning ETBLi kvaliteedistandardist.

ETBL on Euroopa Tõlkebüroode Liitude Liidu (EUATC) liige.

Tõlkebüroo A&A Lingua tõlketeenustel on Euroopa tõlketeenuse kvaliteedistandardi EN ISO 17100:2015 sertifikaat, mis kinnitab meie personali professionaalsust, läbipaistvat projektijuhtimist ja kõrgetasemelist tõlketööd.

 

Esitage hinnapäring siin!


Kliendid