Inimesed

A&A Lingua meeskond:

Triin Liik
Projektijuht

A&A Lingua projektjuht Triin on meie kollektiivi liige alates 2005. aastast. Triin on lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli referent-toimetaja eriala.

Taimi Vill
Toimetaja

Tartu Ülikoolis eesti ja soome-ugri filoloogiat õppinud keeletoimetaja Taimi alustas koostööd A&A Linguaga 2010. aastal.

Mari Meidla
Toimetaja

A&A Lingua toimetaja Mari on lõpetanud Tallinna Ülikooli eesti filoloogina, omandades keeletoimetaja lisaeriala. A&A Linguas alates 2006. aastast.

Kristopher Rikken
Tõlkija (eesti-inglise) ja inglise keele toimetamine ja korrektuur

Inglise keelt emakeelena rääkiv A&A Lingua tõlkija ja toimetaja Kristopher on teritanud sulge ajalehes The Baltic Times ja omandanud kogemusi muu hulgas ka Eesti välisministeeriumis. A&A Lingua tiimis alates 2003. aastast.

Kristjan Altroff
Jurist-lingvist

Jurist-lingvist Kristjanil on üle 10-aastane õigus- ja majandustõlke kogemus, mida ta on viimasel viiel aastal lihvinud Euroopa Keskpanga jurist-lingvistina. Ta on õppinud Tartu Ülikoolis inglise filoloogiat ja õigusteadust ning töötab ka justiitsministeeriumi nõunikuna. A&A Lingua meeskonnas alates 1999. aastast.

Merit Altrov
Õigus- ja majandusalased tekstid

Merit vastutab majandus- ja õigustekstide eest. Ta on inglise filoloog, kes on oma rikkaliku töö- ja kogemustepagasi omandanud riigikogu kantseleis, Concordia ülikoolis, audiitorfirmas PricewaterhouseCoopers ja Euroopa Liidu asutuste tõlkekeskuses. Merit on A&A Lingua asutaja ning juhatuse liige.

Kristina Remmel
Reklaami- ja kultuurialased tekstid, filmitõlked

Kristina hoole all valmivad reklaami- ja kultuuritekstid. Ta on õppinud Tartu Ülikoolis, USAs College of New Jersey’s ja Tallinna Ülikoolis ning tegutsenud Eesti Televisioonis, Kanal 2s ja mitme dokumentaalfilmi loomisel. Kristina on A&A Lingua asutaja ning juhatuse liige.